مدیریت سرمایه گلنور صدرا

درباره گلنور صدرا

هلدینگ مدیریت سرمایه گلنورصدرا در سال 1399 فعالیت خود را، آغاز نموده است و در حال حاضر با شش شرکت زیرمجموعه، به دنبال پیشتازی و پاسخگویی سریع در حوزه‌های مرتبط می‌باشد. شرکت های زیر مجموعه گلنور صدرا شامل گروه صنعتی روشنایی گلنور، شرکت شیرین مهر آرا، نگرش سازان تجارت آرسین، شرکت نیاک انرژی ، شرکت سامان انرژی نیرو و شرکت نورکارالکتریک است که با بیش از 900 نفر نیروی فعال و همچنین بیش از سی سال تجربه در حال فعالیت میباشند.

شرکت گلنور

شرکت گلنور یکی از پیشتازان صنعت برق و روشنایی کشور از سال ۱۳۷۲ به شمار می رود. این شرکت، برنامه ريزي و پاسخگویی به نیازهای گوناگون “صنعت و هنر روشنایی” را در راس فعالیت های خود قرار داده و با تکیه بر داشته های خود توانسته است جایگاه ممتازی در این صنعت در کشور و منطقه کسب نماید. شرکت گلنور رابطه ميان روشنايي و زندگي را در حرفه خود به کار گرفته است.

شرکت نیاک انرژی

شرکت نیاک انرژی به عنوان یکی از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ گلنورصدرا در شهریور ماه سال 1400 فعالیت خود را آغاز نموده است. این شرکت با تکیه بر دانش فنی و تجربه ایجاد شده طی 15 سال در حوزه انرژی های تجدید پذیر در هلدینگ گلنورصدرا، جهت توسعه و تمرکز بیشتر بر این حوزه تاسیس گردیده است. شرکت نیاک انرژی گلسار، علاوه بر طراحی و تامین تجهیزات مرتبط با حوزه انرژی های تجدیدپذیر، فعالیت خود در خصوص تولید انواع ادوات الکترونیک قدرت با همکاری دو قطب علمی دانشگاهی استان اصفهان آغاز نموده است.

شرکت شیرین مهر آرا

این شرکت به عنوان نماینده انحصاری شرکت الفی اینــترنشنال هنگ کنگ در ایران، با برخورداری از فناوری پیشرفته و با تکیه بر توانمندی و دانش متخصصان و کارشناسان صنایع غذایی و همچنین با بهره گیری از پیشرفته ترین دستگاهها و مجهزترین خطوط تولید اتوماتیک و استفاده از مرغوبترین مواد اولیه همواره در تلاش برای تولید محصولات با مطلبوب ترین کیفیت میباشد. محصولات تولیدی در شرکت الفی شامل انواع غلات صبحانه مغذی و با کیفیت میباشد تمام تلاش تیم فروش منسجم و قوی الفی جلب رضایت مشتریان عزیزمان از محصولات الفی است.

شرکت سامان انرژی نیرو

شرکت سامان انرژی نیرو در سال 1389 با هدف مشاوره در زمینه ممیزی انرژی و طراحی و نظارت بر راه‌اندازی نیروگاه‌های خورشیدی تاسیس شد. این شرکت در ادامه فعالیت‌های ذکر شده، تولید سیم و کابل را تحت عنوان برند سیگما آغاز نمود و امروز با استفاده از بهترین ماشین‌آلات روز دنیا یکی از تولیدکنندگان مطرح در زمینه تولید انواع سیم و کابل، مطابق با استانداردهای ملی ایران و سایر استانداردهای بین‌المللی می‌باشد.

شرکت نگرش سازان تجارت آرسین

شرکت نگرش سازان تجارت آرسین در زمینه صادرات و واردات محصولات در کشور ایران درحال فعالیت است این شرکت متعهد به ارائه بهترین محصولات با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب برای مشتریان خود میباشد.

در دنیای امروز محصولاتی که قابلیت تولید با کمترین میزان مصرف انرژی و همچنین قابلیت بازیافت داشته باشند بسیار حائز اهمیت است در همین راستا شرکت آرسین با تکیه بر دانش و فناوری به روز و با کمک متخصصان خود اقدام به تولید این محصولات کرده است. تمام تلاش این شرکت در جهت جلب رضایت مخاطبان خود و کمک به حفظ زمین است.

شرکت نورکار الکتریک

شرکت نورکار الکتریک از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ مدیریت سرمایه گلنور صدرا است که فعالیت خود را با هدف تامین و تولید ملزومات روشنایی و تجهیزات الکتریکی از سال 1380 آغاز نمود. چراغ‌های پروژکتوری، چراغ‌های سیلندری توکار و روکار، چراغ‌های اضطراری، چراغ‌های ضدانفجار، ماژول LED، و … از جمله محصولات اصلی این شرکت می‌باشند. نورکار الکتریک همواره با به کارگیری مدرن‌ترین تکنولوژی‌ها، خطوط تولید متنوع و اتوماتیک، آزمایشگاه های مدرن و همکاری با اداره استاندارد، نقش بسزایی در رشد و بروزرسانی صنعت روشنایی کشور داشته است.